La Rochere

Unikatowe szkło francuskie La Rochere

Odznaczające się niepowtarzalnym wzornictwem i ponadczasową elegancją, szkło pochodzące z huty La Rochere, to idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę francuskiego szyku i wytworności. Ta słynna fabryka szkła została założona w latach siedemdziesiątych XV wieku i j...

Unikatowe szkło francuskie La Rochere

Odznaczające się niepowtarzalnym wzornictwem i ponadczasową elegancją, szkło pochodzące z huty La Rochere, to idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę francuskiego szyku i wytworności. Ta słynna fabryka szkła została założona w latach siedemdziesiątych XV wieku i jest jednym z najstarszych zakładów produkujących tego typu wyroby na terenie całej Europy.

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór produktów pochodzących z różnych kolekcji La Rochere, wśród których znajdują się między innymi szklanki, kieliszki, kubki, dzbanki, pucharki, a także karafki. Wszystkie oferowane wyroby, pomimo swojej prostoty, są niesłychanie piękne, doskonale sprawdzając się zarówno do codziennego użytku, jak i na wyjątkowe okazje.

Szkło francuskie La Rochere to nie tylko ponadczasowa elegancja i szyk, ale także ciekawe motywy nawiązujące do symboli monarchii oraz burzliwej i bogatej historii Francji. Wśród licznych kolekcji dostępnych w ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi linie z Koroną i Linijką, a więc symbolami królewskimi, z barokowymi muszlami oraz inspirowane subtelnymi motywami epoki renesansowej.

Więcej

La Rochere Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 31 - 60 z 64 elementów
Pokazuje 31 - 60 z 64 elementów